29 april 2015 NPO Kennis van Nu over de ziekte van Lyme

Voor nieuws, actualiteiten en acties specifiek over Lyme-Borreliose.
Eus
Berichten: 992
Lid geworden op: Di 28 Okt 2014, 23:27

Re: 29 april 2015 NPO Kennis van Nu over de ziekte van Lyme

Berichtdoor Eus » Vr 01 Mei 2015, 07:59

Bedankt Leia.

Leia
Moderator
Berichten: 377
Lid geworden op: Di 04 Nov 2014, 20:01

Re: 29 april 2015 NPO Kennis van Nu over de ziekte van Lyme

Berichtdoor Leia » Vr 01 Mei 2015, 09:01

Graag gedaan hoor. ;)

Leia, moderator

Aggie71
Berichten: 15
Lid geworden op: Za 01 Nov 2014, 19:24

Re: 29 april 2015 NPO Kennis van Nu over de ziekte van Lyme

Berichtdoor Aggie71 » Vr 01 Mei 2015, 17:19

Beste allen,

Ik heb een reactie gestuurd naar de redactie van kennis van nu......over hun uitzending. dit was hun reactie...

Beste kijker,

Hartelijk bedankt voor uw reactie.
Naar aanleiding van onze uitzending over de ziekte van Lyme zijn er enorm veel vragen en verhalen van kijkers binnengekomen. In de uitzending toonden we een aantal problemen en moeilijkheden met de diagnosestelling. We lieten zien dat een diagnose een puzzel is en niet gebaseerd kan worden op één enkele test. De vraag “hoe weet ik of ik Lyme onder de leden heb?” kent vaak geen eenvoudig antwoord. Dit is ook de ervaring van veel kijkers.

Behalve nieuwe vragen over de diagnose van de ziekte, kwamen er reacties en vragen binnen over het ziekteverloop, preventie, en behandelmethoden. De stroom aan reacties op de uitzending illustreert de grote onduidelijkheid die op bepaalde punten heerst over de ziekte van Lyme. In een aanzienlijk deel van de berichten die wij ontvingen, klinkt ongerustheid en wanhoop door. Ongerustheid over gebrek aan kennis bij huisartsen over de ziekte, over preventie tegen de ziekte, of van mensen bij wie de behandeling voor hun chronische klachten niet lijkt te helpen.

Vanwege de enorme hoeveelheid aan berichten kunnen we helaas niet iedereen persoonlijk een reactie sturen. Daarom hebben we besloten de meest voorkomende vragen op onze website te beantwoorden. Hier vindt u de link naar de juiste webpagina:
http://bit.ly/1FCc7cv
In voorbereiding op de uitzending hebben wij uitgebreid gesproken en gecorrespondeerd met Lyme-experts in binnen en –buitenland. Deze antwoorden zijn daarop gebaseerd. Echter, De Kennis van Nu kan geen persoonlijk medisch advies verstrekken aan haar kijkers en luisteraars. Raadpleeg bij twijfel een arts met kennis over de ziekte van Lyme.

Met vriendelijke groet,

​Redactie De Kennis van Nu​


Terug naar “Nieuws, Actualiteiten en Acties”



Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 3 gasten