Oproep jongerenbijeenkomst!

Voor nieuws, actualiteiten en acties specifiek over Lyme-Borreliose.
Terry
Berichten: 21
Lid geworden op: Vr 31 Okt 2014, 11:49

Oproep jongerenbijeenkomst!

Berichtdoor Terry » Vr 31 Okt 2014, 12:15

Jongerenbijeenkomst georganiseerd door de Nederlandse Vereniging voor Lymepatiënten

Bij de meeste bijeenkomsten zijn voornamelijk wat oudere mensen aanwezig. Dit heb ik zelf ook ondervonden. De jongeren met de ziekte van Lyme kunnen zich niet altijd relateren aan die verhalen. Bovendien is het natuurlijk ook veel leuker om met leeftijdgenoten te praten die ongeveer hetzelfde meemaken en dezelfde interesses hebben. Dingen als bijvoorbeeld school/studie en op jezelf wonen kunnen de wat oudere mensen vaak niet over mee praten.
Juist daarom wil de vereniging hier meer aandacht aan besteden door een jongeren bijeenkomst te organiseren. De bijeenkomst zal in november/december op een gezellige centrale plek gehouden worden, afhankelijk van waar iedereen woont.

Ben jij iemand of weet je iemand die hier interesse in zou hebben? Dan kun je emailen naar penningmeester@lymevereniging.nl t.a.v Terry. Zet dan ook even je naam, woonplaats en leeftijd erbij. Je kunt ook emailen mocht je andere ideeën hebben voor jongeren. Nadere info volgt per email.

Ik hoop jullie binnenkort te zien!

Terry
Berichten: 21
Lid geworden op: Vr 31 Okt 2014, 11:49

Re: Oproep jongerenbijeenkomst!

Berichtdoor Terry » Wo 05 Nov 2014, 13:08

Oh en dit was ik vergeten erbij te zetten. Je hoeft niet perse lid te zijn van de vereniging, ook niet-leden zijn welkom!


Terug naar “Nieuws, Actualiteiten en Acties”



Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 2 gasten